Ułatwienia dostępu

Kamiennogórski klub OYAMA

Zawodnicy Kamiennogórskiego Klubu Oyama na podium turnieju Silesia Cup

Gmina Janowice WielkieZawodnicy Kamiennogórskiego Klubu Oyama na podium turnieju Silesia Cup

Zawodnicy Kamiennogórskiego Klubu Oyama ponownie pokazali swoją klasę podczas turnieju X Silesia Cup, który odbył się w miejscowości Legnickie Pole. W rywalizacji wzięło udział ponad 250 zawodników z 19 klubów z Polski, Czech i Łotwy, co świadczy o wysokim poziomie zawodów.

Reprezentanci klubu z Kamiennej Góry wrócili z turnieju z licznymi sukcesami. Najlepiej zaprezentowała się Irina Vitkovska, która zdobyła złoty medal w kumite w kategorii 14–15 lat (-60 kg) oraz brąz w kata. Na podium stanęły także Oliwia Tobiasz (srebro w kumite, 16–18 lat, -50 kg) oraz Maja Hendrzak (brąz w kumite, 14–15 lat, +60 kg).

Na szczególne wyróżnienie zasługuje również Filip Kuras – mieszkaniec naszej gminy. Młody zawodnik zaprezentował się bardzo dobrze, docierając do ćwierćfinału w kumite w kategorii 10–11 lat (-35 kg). Jego występ pokazuje duży potencjał i jest powodem do dumy dla lokalnej społeczności.

Cały start zawodników można uznać za bardzo udany. Osiągnięte wyniki potwierdzają wysoki poziom sportowy oraz solidne przygotowanie do rywalizacji.

Portal dla Mieszlańca - tu załatwisz wszystkie urzędowe sprawy

Znajdziesz nas również w mediach społecznościowych :

Urząd Gminy Janowice Wielkie

ul. Kolejowa 2
58-520 Janowice Wielkie
tel. 75 75 15 185
tel. 75 75 15 124
tel/fax. 75 75 15 285

Przydatne linki

Urząd czyny:

Gmina
Janowice Wielkie

Image