In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3678
Zakładki : 6
Odsłon : 2909268

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W czwartek, 14 grudnia 2017 r. w Europejskim Centrum Konferencyjnym w Jeżowie Sudeckim odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego LZS dzieci, młodzieży, osób dorosłych za rok 2017.

Na wynik sportowy składały się punkty według regulaminu, zgodnie z którym: za piłkę nożną uzyskaliśmy 5 punktów (5 punktów za każdy zgłoszony zespół do rozgrywek), za pozostałe dyscypliny sportowe ujęte w kalendarzu imprez LZS (szachy indywidualne, szachy drużynowe, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców oraz biegi przełajowe) na szczeblu powiatowym uzyskaliśmy 54 punkty. Punkty za udział w finałach strefowych i finałach Dolnego Śląska (piłka siatkowa kobiet, piłka siatkowa mężczyzn, szachy indywidualne, biegi przełajowe) uzyskaliśmy 72 punkty. Łącznie zdobyliśmy 131 punktów regulaminowych, co dało nam po raz pierwszy drugie miejsce we współzawodnictwie gmin powiatu jeleniogórskiego. Przez kilka lat zajmowaliśmy trzecie miejsce.
Tym razem,trzecie miejsce zajęła gmina Mysłakowice (114 punktów), natomiast pierwsze miejsce od kilku lat niezmiennie zajmuje gmina Jeżów Sudecki (283 punkty). Pozostałe miejsca to: Podgórzyn, Stara Kamienica, Piechowice, Kowary oraz Szklarska Poręba.
Nasza gmina łącznie za rok 2017 zajęła 21 miejsce na Dolnym Śląsku wśród 92 gmin uczestniczących w zawodach i współzawodnictwie, a 6 miejsce wsród gmin wiejskich.
W uroczystym podsumowaniu uczestniczył nasz Radny Powiatu Jeleniogórskiego Sławomir Celt, trener GLKS Rudawy Sławomir Skalany oraz trener UKS "Sokoliki" Piotr Lesiński, członek Powiatowego Zarządu LZS w Jeleniej Górze.
Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich sportowców, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak wielkiego sukcesu.
Ze sportowym pozdrowieniem Piotr Lesiński.

Tekst: P.L