In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2877
Zakładki : 6
Odsłon : 2080979

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W Szkole Podstawowej w Siedlęcinie (gmina Jeżów Sudecki) odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w szachach drużynowych szkół podstawowych oraz gimnazjów. Wystartowało siedem reprezentacji szkół podstawowych i osiem gimnazjalnych z powiatu jeleniogórskiego.

Janowicką szkołę podstawową reprezentowali: Weronika Parzygnat, Ćwiek Julian, Dominik Bednarek oraz Marcel Triska, którzy zajęli pierwsze miejsce i uzyskali prawo gry w finale strefy jeleniogórskiej. Zawody odbędą się 22 listopada w Jeleniej Górze z udziałem najlepszych ośmiu szkół z kilku powiatów. Zdobyciem drugiego miejsca w powiecie mogą pochwalić się nasi gimnazjaliści oraz uczniowie klas siódmych w składzie: Oliwia Urynowicz, Juliusz Ameljan-Kowalski, Ćwiek Maciej oraz Włoch Dominik. System rozgrywek każdy z każdym. Zawodnicy  z naszej szkoły musieli rozegrać kilka spotkań indywidualnych. Do punktacji drużynowej liczyły się wszystkie pojedynki indywidualne tworząc wynik zespołowy.
Opiekunowie: Natalia Baranowska oraz Piotr Lesiński.
Podziękowania dla Pana Bogusława Kutryby za pomoc w wyszkoleniu i przygotowaniu szachistów do zawodów.
Tekst: P.L