In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2877
Zakładki : 6
Odsłon : 2080966

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Szkolny Związek Sportowy zorganizował podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2016/2017. W uroczystości wzięli udział członkowie zarządu SZS w Jeleniej Górze, nauczyciele wychowania fizycznego, wójtowie gmin, burmistrzowie miast oraz władze powiatowe.

Gminny Zespół Szkół im. W. Rutkiewicz w Janowicach Wielkich został uhonorowany za sukcesy sportowe odniesione w tym roku szkolnym w grach zespołowych. Podziękowania również otrzymał nasz nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Lesiński za wkład pracy i zaangażowanie przy organizacji imprez sportowych w roku szkolnym 2016/2017.
"Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę na zawodach i imprezach sportowych. Życzymy miłych, wesołych wakacji i wielu sukcesów sportowych w nowym roku szkolnym" - nauczyciele wychowania fizycznego: Baranowska Natalia, Lesiński Piotr.