In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2877
Zakładki : 6
Odsłon : 2081008

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Janowickie siatkarki z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokoliki" uczestniczyły po raz trzeci w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej koło Regensburga w Bawarii w Niemczech. Turniej odbył się w dniach 16-18 czerwca na dwóch stadionach piłkarskich, na których rozstawiono 64 boiska do piłki siatkowej.

W turnieju uczestniczyło 140 zespołów z Czech, Słowacji, Niemiec, Austrii, Włoch oraz dwa zaproszone z Polski (Janowice Wielkie oraz Bielsko Biała). Janowicka reprezentacja to cztery zespoły: jeden zespół dziewcząt z klasy szóstej, dwa zespoły dziewcząt z klasy piątej oraz reprezentacja gimnazjum: klasa pierwsza i druga. Wyjazd zakończył się wielkim sukcesem naszego klubu. Dziewczęta z klasy szóstej zdobyły pierwsze miejsce w swojej kategorii, wygrywając wszystkie mecze. Dziewczęta z klasy piątej zajęły trzecie oraz czwarte miejsce. Natomiast reprezentacja gimnazjum zdobyła srebro. Podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy poświęcili swój wolny czas na wyjazd oraz pomoc w jego organizacji i przebiegu.

Trener Piotr Lesiński.