In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 3084
Zakładki : 6
Odsłon : 2299394

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W Mysłakowicach, koło szkoły odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w biegach przełajowych. Organizatorem zawodów były Ludowe Zespoły Sportowe w Jeleniej Górze. Zawody odbywały się w kilku kategoriach wiekowych, najmłodsi zawodnicy i zawodniczki to klasy pierwsze i drugie, a najstarsi to gimnazjaliści. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 48 osób ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

Zawody, jak co roku, zakończyły się sukcesem naszej szkoły, która zdobyła wiele wyróżnień indywidualnych jak również wyróżnienie drużynowe. Janowicka szkoła zajęła pierwsze miejsce drużynowo wśród szkół podstawowych, a drugie miejsce w gimnazjach. Dzieci i młodzież dekorowana była do szóstego miejsca. Oto najlepsze wyniki naszych sportowców:
Klasy I/ II szkoła podstawowa:
Szkaradek Zofia IV miejsce
Kina Kacper III miejsce
Skalany Dawid I miejsce
Klasy V/VI szkoła podstawowa:
Kluk Katarzyna VI miejsce Gwaj Sebastian II miejsce Chorąży Tomasz IV miejsce
Klasy V/VI szkoła podstawowa:
Plesner Zofia II miejsce
Bartnicka Daria IV miejsce
Rekieć Wiktoria V miejsce Dudek Marcel V miejsce Konobrocki Jakub VI miejsce
Klasy I Gimnazjum:
Szczepańska Natasza IV miejsce Ćwiek Maciej II miejsce Plesner Dominik III miejsce
Małecki Kacper V miejsce
Klasy I/II Gimnazjum:
Urynowicz Oliwia IV miejsce Markowiak Mariola V miejsce
Sadowski Krzysztof III miejsce
Doboszczuk Oktawiusz IV miejsce
Organizatorzy i opiekunowie wyjazdu:
Natalia Baranowska, Piotr Lesiński