Odsłon : 2081005

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Po sukcesach koleżanek z gimnazjum oraz siatkarek z klas piątych, sukcesem pochwalić się mogą zawodniczki z klas szóstych (rocznik 2004) szkoły podstawowej w Janowicach Wielkich. Zakończył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej, w którym jako mistrzynie powiatu jeleniogórskiego uczestniczyły nasze dziewczęta. Finał odbył się w Smolniku koło Leśnej.

W zawodach wystartowało siedem zespołów - mistrzów powiatów oraz mistrz Jeleniej Góry. Janowickie siatkarki wygrały wszystkie mecze grupowe, następnie w półfinale uległy z SP Smolnik 1:2, a w małym finale ograły SP1 Kamienna Góra 2:1. Dziewczęta wywalczyły stypendia sportowe zgodnie z regulaminem GZS Janowice Wielkie.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

SP Smolnik
SP 4 Bolesławiec
SP Janowice Wielkie
SP1 Kamienna Góra

Nasze brązowe medalistki to: Nowak Julia, Rabicka Julia, Dąbrowska Honorata, Walla Patrycja, Brodziak Martyna, Parzygnat Weronika, Kawalec Anna, Kłusek Weronika.
Trener: Piotr Lesiński.