In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2877
Zakładki : 6
Odsłon : 2080976

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim było organizatorem Mistrzostw Powiatu Jeleniogórskiego w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. W zawodach wystartowało siedem najlepszych szkół z naszego powiatu. Zawody rozegrano systemem gry w dwóch grupach eliminacyjnych.


Nasze zawodniczki wygrały wszystkie spotkania eliminacyjne, w półfinale uległy koleżankom z Jeżowa Sudeckiego, a w małym finale wygrały z gimnazjum Mysłakowice zdobywając brązowe medale. Klasyfikacja medalowa szkół:

  1. miejsce Gim. Jeżów Sudecki
  2. miejsce Gim. Karpacz
  3. miejsce Gim. Janowice Wielkie

Opiekun: Piotr Lesiński.