In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2877
Zakładki : 6
Odsłon : 2080986

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

16 grudnia 2016 roku w Europejskim Centrum Konferencyjnym w Jeżowie Sudeckim odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci, młodzieży, osób dorosłych mieszkających w gminach za rok 2016.

Na wynik sportowy wliczały się punkty według regulaminu zgodnie z którym: za piłkę nożną uzyskaliśmy 5 punktów (5 punktów za każdy zgłoszony zespół do rozgrywek), za pozostałe dyscypliny sportowe ujęte w kalendarzu imprez LZS (szachy indywidualne, szachy drużynowe, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców oraz biegi przełajowe) na szczeblu powiatowym uzyskaliśmy 42 punkty. Punkty za udział w finałach strefowych i finałach Dolnego Śląska (piłka siatkowa kobiet, piłka siatkowa mężczyzn, szachy indywidualne, biegi przełajowe ) uzyskaliśmy 66 punktów. Łącznie zdobyliśmy 113 punktów regulaminowych co dało nam trzecie miejsce we współzawodnictwie gmin powiatu jeleniogórskiego. Drugie miejsce zajęła gmina Mysłakowice (169 punktów), pierwsze miejsce gmina Jeżów Sudecki (229 punktów). Pozostałe miejsca to: Podgórzyn, Stara Kamienica, Szklarska Poręba, Piechowice oraz Kowary. Nasza gmina łącznie za rok 2016 zajęła 28 miejsce na Dolnym Śląsku wśród 81 gmin uczestniczących w zawodach i współzawodnictwie. W zebraniu uczestniczył Wójt Gminy - Kamil Kowalski,trener GLKS Rudawy - Sławomir Skalany, trener UKS "Sokoliki" Piotr Lesiński oraz członek Powiatowego Zarządu LZS w Jeleniej Górze.
Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do osiągnięcia tego sukcesu.
Ze sportowym pozdrowieniem Piotr Lesiński.