In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2877
Zakładki : 6
Odsłon : 2081050

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Ponownie świetnie zaprezentowały się młode siatkarki UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie podczas rozgrywanego turnieju z cyklu „Popularyzacja gry w piłkę siatkowa na Dolnym Śląsku" w dniu 03.12.2016 roku w Miliczu.

Nasze zawodniczki zdobyły trzecie miejsce w kategorii klas piątych oraz czwarte miejsce w kategorii klas szóstych. Turniej rozegrano na bardzo wysokim poziomie gry. W zawodach po raz pierwszy wystartowały zespoły z MKS Polonia Świdnica, oprócz klubów z Milicza, Kłodzka, Sycowa, Twardogóry, Bielan Wrocławskich i wielu innych miast i gmin. W zawodach wystartowała rekordowa ilość zespołów w tym roku szkolnym - 52 zespoły reprezentujące okręg Dolnego Śląska północ i południe.
Kolejny, a zarazem ostatni turniej w tym roku kalandarzowym odbędzie się w Miękini koło Środy Śląskiej.
Trener: Piotr Lesiński.