In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2914
Zakładki : 6
Odsłon : 2144966

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

 

Biegi na krótszych i dłuższych dystansach przeżywają obecnie prawdziwy rozkwit, tymczasem Gmina Trzebnica profesjonalnie organizuje swoją lokalną imprezę już od ponad trzech dekad. Zgodnie z ponad trzydziestoletnią tradycją w Sylwestra odbył się 34. Uliczny Bieg Sylwestrowy Trzebnica 2018.

Burmistrz Gminy Trzebnica punktualnie w samo południe dał znak wystrzałem do rozpoczęcia biegu, życząc wszystkim startującym szybkiego dobiegnięcia do mety i pomyślności w Nowym Roku 2019.
Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy posiada jednak jeszcze jeden aspekt - charytatywny. W tym roku wspierano dwóch wspaniałych chłopaków: Marcina i Przemka z Jaźwin, aby pomóc im w leczeniu, a przede wszystkim sfinansować zakup specjalnego samochodu do przewożenia osób na wózkach inwalidzkich.
Uliczny Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy jest w pełni profesjonalną imprezą sportową, a jego klasę potwierdzają najbardziej doświadczeni biegacze, także z innych państw Europy, którzy dołączają do regionalnych zawodników.
Zaplanowana trasa, eksponująca walory rekreacyjne Gminy Trzebnica, miała ponad 10 km i już samo ukończenie biegu było powodem do satysfakcji oraz potwierdzeniem dobrej kondycji fizycznej, czego dowodem był start zawodnika Grupy "NaturalniE Janowice" pana Stanisława Świerk. Nasz zawodnik ukończył bieg na 640 miejscu, pokonując trasę w czasie 00:55:08. W kategorii M60 p. Stanisław uplasował się na 23 miejscu na 49 startujących.
W biegu wzięło udział 1101 biegaczy.
Gratulujemy!
Tekst i zdjęcia: T.M