Odsłon : 1976794

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W sobotę 15 września odbył się Bieg Abstynentów i Ich Rodzin w ramach Spartakiady Abstynenckiej w Świerzawie.

Głównym organizatorem spartakiady był Klub Abstynencki „Odnowa” w Świerzawie, natomiast biegu - Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Świerzawie. W biegu wzięło udział 30 osób z dolnośląskich klubów: „Relax” Złotoryja, „Eden” Piechowice, „Bobrek” Jelenia Góra, „Cross Gryfitów” Gryfów Śląski, „Feniks” Złotoryja, „Promaind” Miłków, „Naturalnie” Janowice Wielkie oraz osoby niezrzeszone z: Polkowic, Lubina, Jawora, Mirska oraz ze Świerzawy i Sędziszowej.
W biegu rodzinnym, którego dystans wynosił 3 km, uczestniczyli pp. Krystyna, Stanisław, Anna i Kaja Świerk. Nasi zawodnicy zwyciężyli w kategorii "Rodzina", a indywidualnie stawali na podium w swoich kategoriach wiekowych. Na najwyższym jego stopniu stanęła p. Krystyna z czasem 00:13:33. Anna zajęła 3 miejsce - jej wynik to 00:26:16. Na trzecim stopniu podium stanęła również Kaja uzyskując czas 00:26:15