In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 2964
Zakładki : 6
Odsłon : 2200480

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Zawody pn. "Eliminator" składają się z 4 biegów/etapów. W pierwszym etapie startują wszyscy zgłoszeni zawodnicy. W drugim etapie startuje 75% początkowej liczby startujących kobiet z najlepszymi czasami i 75% początkowej liczby startujących mężczyzn z najlepszymi czasami.

W trzecim i czwartym etapie startuje odpowiednio 50% i 25% początkowej liczby startujących kobiet i mężczyzn, najszybszych w poprzedniej serii.
Zawodnicy, którzy na danym etapie  (od startu do mety) nie zmieszczą się w limicie 45 minut nie są sklasyfikowani na danym etapie. W szczególności zawodnicy, którzy dobiegną po limicie, nie kwalifikują się do następnego etapu nawet gdyby były jeszcze wolne miejsca na kolejny etap. Zawodnicy po dotarciu do mety musieli zbiec na linię startu następnego etapu o własnych siłach, po wyznaczonej trasie powrotu, w tempie umożliwiającym im stawienie się na starcie kolejnego etapu. Długość jednego etapu: 1700 m, przewyższenie: ok 450 m. Góra Czantoria. Tak  w skrócie można przedstawić zasady tego niezwykle wymagającego biegu, w którym udział wziął p. Stanisław Świerk zajmując 341 m.
Tekst: T.M