In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 3079
Zakładki : 6
Odsłon : 2298397

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Młodzi piłkarze z grupy Żaka pod skrzydłami trenera Tomasza Fijałkowskiego odnotowali kolejne sukcesy w piłkarskich rozgrywkach.

Więcej…

W sobotę 19 stycznia młodzi piłkarze z grupy Żaka na zaproszenie klubu KS Karkonosze Jelenia Góra zagrali w kolejnym turnieju w tym roku. W rozgrywkach obok zawodników z GLKSu "Rudawy"  udział wzięło 11 innych drużyn (ok. 100 piłkarzy): Karkonosze I, II, III, Akademia Bolesławiec, Polonia Świdnica I,II, Stowarzyszenie Iskra, JTS Jawor, KS Łomnica, Orzeł Lubawka, Akademia Kamienna Góra.

Więcej…

5 stycznia pilkarze z grupy Żaków trenujący w GLKS "Rudawy" wzięli udział w turnieju zorganizowanym przez KS Karkonosze w Jeleniej Górze.W rywalizacji zmierzyło się 10 drużyn: Karkonosze I, Karkonosze II, Karkonosze III, Górnik Wałbrzych I, Górnik Wałbrzych II, Lechia Piechowice, Akademia Kamienna Gora, Orzeł Lubawka I, Orzeł Lubawka II.

Więcej…

W niedzielę, 21 października piłkarze GLKS-u „Rudawy” z grupy Żak wzięli udział w turnieju w Świerzawie. Obok janowickiej reprezentacji na boisku pojawiły się następujące drużyny: Pogoń Świerzawa, Bóbr Marciszów, Budowlani Wojcieszów, Pogoń II Świerzawa, Olimpia Kowary.

Więcej…

7 października odbył kolejny turniej OZPN, w którym udział wzięły dwie drużyny klubu GLKS "Rudawy" z grupy "Żak", której trenerem jest p. Tomasz Fijałkowski.

Więcej…

Młodzi piłkarze z grupy Żak reprezentujący klub GLKS "Rudawy" wzięli udział w turnieju OZPN, który odbył się 23 września w Kowarach. W spotkaniu udział wzięli także: Olimpia Kowary I, Olimpia Kowary II, Bóbr Marciszow, Budowlani Wojcieszow oraz Pogoń Świerzawa.

Więcej…

Prezes Gminnego Ludowego Klubu Sportowego "Rudawy" informuje, iż 10 sierpnia o godz. 18:00 na terenie kompelsku sportowego "Orlik" odbędzie się pierwszy trening piłkarski w nowym sezonie sportowym. Obecnie trwają zapisy do następujących grup wiekowych:

Więcej…

Akademia Młodych Orłów to bezpłatna inicjatywa, która jest współtworzona z Miastem Jelenia Góra, Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Biedronką – sponsorem głównym projektu. Testy selekcyjne do AMO Jelenia Góra odbędą się na boisku typu Orlik Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze przy ul. Al. Jana Pawła II 25, tzw. „Budowlanka” w  terminach 08-10.06.2018 r.

Więcej…

W dniu wczorajszym młodzi piłkarze GLKSu „Rudawy” rozegrali turniej w Łomnicy. W rozgrywkach wystartowało 8 drużyn: Rudawy I, Rudawy II, KS Łomnica I, KS Łomnica II, Lotnik Jeżów Sudecki I, Lotnik Jeżów Sudecki II, KKS JG I, KKS JG II.

Więcej…

W Międzynarodowy Dzień Dziecka młodzi piłkarze GLKSu „Rudawy” z kategorii Skrzaty wzięli udział w silnie obsadzonym turnieju w Cieplicach. Nasi reprezentanci zmierzyli się z takimi zespołami jak: Chojnik I, Chojnik II, FA Bolesławiec, FA Lwówek Śląski, Karkonosze I, Karkonosze II, Lotnik Jeżów Sudecki i Lechia Piechowice.

Więcej…

W minioną sobotę w Piechowicach odbył się turniej piłki nożnej w której wystartowała janowicka drużyna Żaków (rocznik 2008-2009). Nasza reprezentacja wygrała 3 mecze, 1 zremisowała i 1 przegrała.

Więcej…

W pierwszą sobotę czerwca na boisku przy kompleksie "Orlik" odbył się turniej, w którym wystartowali najmłodsci janowiccy piłkarze z grup Skrzaty i Żaki. Po nim toczyły się nieoficjalne rozygrywki pomiędzy trenerami, a drużyną Młodzików, oraz pomiędzy rodzicami.

Więcej…

 GLKS "Rudawy" informuje iż rozpoczął się cykl turniejów w kategorii "Żak". Pierwszy, zaplanowany w Kowarach nie odbył się ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Drugi planowy turniej miał miejsce w Łomnicy, gdzie udział w rywalizacji wzięło 6 drużyn podzielonych na dwie grupy.

Więcej…

GLKS "Rudawy" informuje o wynikach 13 i 14 kolejki sezonu w kategorii młodzik. Otóż w 13 kolejce podopieczni trenera Ignaczaka udali sie do Bolkowa, gdzie rywalizowali z zespołem Bolko Bolków. Mecz zakończyl się zwycięstwem janowickich piłkarzy7-0.

Więcej…

W ubiegłą sobotę podopieczni trenera Piotra Ignaczaka (kategoria młodzik) wzięli udział w Powiatowym Turnieju LZS rozegranym w Jeżowie Sudeckim. Janowiccy piłkarze uplasowali się na II miejscu, tym samym uzyskując prawo do gry w kolejnym etapie, który odbędzie się 25 lutego br. w Janowicach Wielkich.

Więcej…

W ubiegłą niedzielę drużyna piłkarska GLKS „Rudawy” Janowice Wielkie wzięła udział w mocno obsadzonym turnieju halowym Karkonosze CUP rocznik 2009. Oprócz janowickiej drużyny zagrali: Karkonosze Jelenia Góra I i II, Lotnik Jeżów Sudecki, Kamienna Góra I i II, Bolesławiec, Strzegom, Jawor.

Więcej…

Klub pilkarski GLKS informuje, że zakończyła się jesienna runda sezonu 2016/2017 w kategorii młodzik. Janowicka drużyna zajęła wysokie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, co jest ogromnym sukcesem dla dzieci, rodziców, a także władz klubu. 

Więcej…

Dnia 15.10.2016 r. o godzinie 14:00 na dwóch wydzielonych boiskach trawiastych przy Kompleksie Sportowym "Orlik" w Janowicach Wielkich odbędzie się trzecia edycja turnieju okręgowego w kategorii Żak. Organizatorem rywalizacji jest klub GLKS Rudawy wraz z rodzicami członków klubu.

Więcej…

Gminny Ludowy Klub Sportowy "Rudawy" informuje o naborze do Akademii Młodych Orłów, prowadzonym w ramach Dni Talentu. Jest to bezpłatna inicjatywa tworzona dzięki współpracy miasta Jelenia Góra, Polskiego Związku Piłki Nożnej, Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oraz głównego sponsora projektu - Biedronki. Do udziału w próbach sprawności specjalnej i ogólnej potrzebne będą: strój sportowy, buty piłkarskie oraz wypełniony przez rodziców/opiekunów prawnych formularz rejestracyjny. Szczegółowy harmonogram Dni Talentu oraz pozostałe informacje dostępne są na stronie internetowej laczynaspilka.pl

W Piechowicach, w Szkole Podstawowej nr 1 rozegrano Mistrzostwach Powiatu Jeleniogórskiego w mini piłce nożnej halowej dziewcząt. W zawodach wystartowało sześć szkół najlepszych z naszego powiatu. Zawody rozegrano systemem gry w dwóch grupach eliminacyjnych. Nasze zawodniczki wywalczyły II miejsce! Dziewczęta grały w składzie: Przetacznik Julia, Wnuk Karolina, Rożko Paulina, Błażejak Katarzyna, Rybak Kinga, Knychas Zuzanna, Szpak Angelika. Opiekun wyjazdu Piotr Lesiński

Więcej…