In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W piątkowe popołudnie społeczność Trzcińska i sąsiednich miejscowości spotkała się podczas kolejnej edycji wieczorku poetycko-muzycznego. Organizatorami spotkania była świetlica, Rada Sołecka oraz Sołtys Trzcińska.

Zebranych przywitali p. Agata Brodziak oraz Błażej Miśta zapraszając do obejrzenia programu artystycznego. Na scenie pojawiły się dzieci i młodzież uczęszczająca do świetlicy recytując wiersze i wykonując utwory muzyczne. Całości inscenizacji uzupełniały barwne stroje aktorów i stylizacja sceny. Organizatorzy zdbali o odpowiednie, nastrojowe oświetlenie, wystrój sali, a także pyszny poczęstunek. Pamiętano także o zbliżającym Święcie Odzyskania Niepodległości przez Polskę, co uczczono piosenką wykonaną przez Martynę Brodziak.
Wieczorek to okazja do spotkania z poezją, ale także integracji pokoleń. Tuż po dzieciach i młodzieży głos zabrali pełnoletni uczestnicy spotkania czytając  poezję o tematyce jesiennej.
Dodatkową atrakcją wieczoru był pokaz zdjęć przygotowany przez Panią Hannę Pisarską-Rogowską, wyświetlony przy użyciu nowego projektora, którego zakup możliwy był dzięki zaangażowanniu dzieciaczków przy tworzeniu filmu konkursowego oraz osób, które napisały wniosek (Anna Solarska, Hanna Pisarska-Rogowska, Mariusz Głąb) do Fundacji Przyjaciółka
Po zakończeniu części artystycznej w świelicy jeszcze długo rozbrzmiewały gwarne rozmowy.