In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Dzień Kobiet w świetlicy w Trzcińsku zgromadził nie tylko mieszkanki Trzcińska, ale również panie z sąsiednich miejscowości.
Spotkanie rozpoczęła krótkim wstąpieniem pani Sołtys, po czym pan Wójt, Kamil Kowalski, złożył wszystkim obecnym kobietom życzenia i wręczył symbolicznego kwiatka.

Rada Sołecka wraz z p. Sołtys doceniła obecność  trzech panów podczas uroczystości wręczając im krawaty z okazji Dnia Mężczyzny, który obchodzony jest 10 marca.
Firma Avon poprowadziła pokaz pielęgnacji dłoni, z którego skorzystały wszystkie panie. Wielką atrakcją były również nagrody rozlosowane między obecnymi kobietami. Tutaj ogromne podziękowania za wspaniałe nagrody dla sponsorów: Zakład Kosmetyczny Karolina Kina, Firma Avon, Tadeusz Rybicki i Anna Krych Teatr "Cinema", Studio Fryzjerskie "Trendy Hair Fashion", Bogdan Solarki "Fitness", Centrum Handlowe Nowy Rynek. Oczywiście było też pyszne ciacho za które dziękujemy Państwu Agnieszce i Krzysztofowi Szpecht, Dorocie Turskiej, Izabeli Fabiańskiej, Małgorzacie Ciastko i Marcie Mazur.
Sołtys i Rada Sołecka dziękuje bardzo mocno wszystkim kobietom, które były obecne na zorganizowanej uroczystości. Mamy nadzieję, że planowane kolejne spotkania, "wyciągną" z domów więcej naszych mieszkańców oraz gości z innych miejscowości.

Sołtys Trzcińska, Agata Brodziak