In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3555
Zakładki : 6
Odsłon : 2756787

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

motoOd urodzenia mieszka w Trzcińsku. Jego przygoda z motocrossem rozpoczęła się w 2012 roku od jednej przejażdżki motorem brata. Od tego czasu sprawy potoczyły się bardzo dynamicznie: zakup własnego motoru, pierwsze treningi, wstąpienie do Moto Klubu Siedlęcin. To właśnie w jego barwach Wojtek brał udział w swoich pierwszych zawodach i odnosił pierwsze sukcesy.

 W roku 2016 zmienił klub na Opolskie SM Panda Racing, gdzie startuje w cyklu Pucharu Śląska i Opolszczyzny w Cross Country w klasie Senior 1. Puchar składa się z sześciu rund. W pierwszej rundzie Wojtek otarł się o podium zdobywając 4 miejsce na 57 zawodników. Kolejna rywalizacja zakończyła się dla niego na najwyższym stopniu podium, pokonawszy 101 zawodników. Bierze udział nie tylko w klubowych zawodach.
Wojciech startował w Cross Country Sudetów, Bogatynia (2 miejsce), Cross Country o Puchar Prezydenta miasta Dąbrowa Górnicza( 2 miejsce), dwukrotnie w Cross Country Żagań ( 1 miejsce). Oprócz tego, ma na swoim koncie start w prestiżowych zawodach Red Bull 111 Megawatt 2015, Bełchatów ( 41 miejsce na 500 startujących)!