In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Z przyjemnością informujemy, że 24 czerwca 2017 r. w Parku "Zielona Dolina" w Janowicach Wielkich po raz kolejny odbędzie się coroczne Święto Gminy pn.: "Janowianki". Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:00. Szczegółowy harmonogram dnia widnieje na plakacie. Motytwem przewodnim tegorocznego Święta jest wianek, który będzie przewijał się w każdym przygotowanym przez nas konkursie.


Zaznaczamy, iż pierwsza częśc dnia poświęcona będzie przede wszystkim dzieciom i całym rodzinom. Na zebranych poza konkurencjami plastycznymi i zręcznościowymi nagradzanymi fantastycznymi nagrodami będą czekały atrakcje typu: dmuchańce, kule do chodzenia po wodzie, tatuaże z henny, malowanie twarzy, mini salon piekności dla dzieci z kolorowymi warkoczykami, stoisko z zabawkami, loteria fantowa, wystawa aut typu Skoda i KIa, stoisko z watą cukrową oraz popcornem i wiele innych! Podczas Święta przeprowadzone zostaną dwie zbiórki: dochód z loterii fantowej zostanie przeznaczony na wsparcie organizacji Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana", natomiast środki zebrane przy wianku nagród (kole fortuny) przeznaczymy na dalszy rozwój młodych sportowców: siatkarek UKSu "Sokoliki" oraz piłkarzy GLKSu.
Głównymi atrakcjami dnia będą: pokaz zumby w wykonaniu Asi Zamojskiej oraz "Wielkie Wiankowe Starcie Sołtysów", gdzie do "walki" o miano najbardziej wszechstronnego Sołtysa stanie 6 gospodarzy naszych soołectw! Wydarzenie zakończy się zabawą taneczną przy muzyce granej na żywo przez miejscowy zespół "Forte".

SERDECZNIE ZAPRASZAMY dO WSPÓLNEGO CELEBROWANIA ŚWIĘTA GMINY!