In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 3038
Zakładki : 6
Odsłon : 2265050

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Maryla Jońca- uczennica klasy VI janowickiej szkoły zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym pt. „ Pozdrowienia z Parków Krajobrazowych”, który zorganizowany został przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych – oddział Jelenia Góra. Celem konkursu skierowanego do uczniów klas V i VI szkól podstawowych regionu jeleniogórskiego była promocja bioróżnorodności parków krajobrazowych i rozwijanie umiejętności plastycznych w prezentowaniu przyrody przez wykonanie pocztówki edukacyjnej. 

Z nadesłanych 114 prac konkursowych komisja konkursowa wybrała pięciu laureatów. Najlepszą pracą okazała się „ sikora” uczennicy naszej szkoły – Maryli Jońcy - która zdobyła I miejsce.
W prezentowanej galerii zdjęć zapraszamy do obejrzenia zwycięskiej pracy oraz pozostałych prac zakwalifikowanych przez szkołę do etapu regionalnego. Wszystkie prace wykonane zostały w ramach zajęć plastycznych pod kierunkiem p. Marioli Smektały.