In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2920
Zakładki : 6
Odsłon : 2155006

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W dniu 31 marca 2015 r. w bibliotece szkolnej Gminnego Zespołu Szkół im. Wandy Rutkiewicz odbyło się spotkanie dzieci i młodzieży z Wójtem Gminy Janowice Wielkie oraz kilkoma pracownikami Urzędu Gminy.
Po przywitaniu gości przez dyrektora szkoły, Pana Mirosława Wiśniewskiego, głos zabrał Pan Kamil Kowalski, który symbolicznie na ręce najmłodszego czytelnika z klasy pierwszej szkoły podstawowej przekazał nowo zakupione książki do biblioteki szkolnej.

Tym samym księgozbiór biblioteki wzbogacił się o 258 woluminów, w tym 136 lektur, 48 bajek i 74 książki przygodowo- obyczajowe. Wszystkie bardzo ładnie wydane, wzbogacone pięknymi ilustracjami i poruszające tematy oraz problemy aktualnie interesujące uczniów.
Pieniądze na zakup nowych książek w kwocie 2 738,35 zł pochodziły z wielkiego daru serca mieszkańców gminy Janowice Wielkie okazanego podczas styczniowego przedstawienia pt. „Noworoczna Niespodzianka” przygotowanego przez pracowników gminy oraz innych osób i instytucji które zaangażowały się w to przedsięwzięcie.
Nowe książki na pewno znajdą swoich czytelników, o czym świadczy wielkie zainteresowanie wystawkami w wypożyczalni : „Książki dla najmłodszych”, oraz „To warto przeczytać”.
Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie wraz z bibliotekarzem szkolnym składają wszystkim darczyńcom serdeczne podziękowania.