In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 
Użytkowników : 2
Artykułów : 2385
Zakładki : 6
Odsłon : 1527729

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Dnia 27 stycznia 1014 r. odbył się w naszej szkole w Janowicach Wielkich apel klas I – III, na którym nastąpiło posumowanie pracy uczniów w I semestrze bieżącego roku szkolnego. 

Pani W-ce Dyrektor Mariola Smektała, wraz z wychowawczyniami: P. Iloną Hykalik, P. Marzeną Pikus i P. Renatą Lesińską, wręczyła nagrody uczniom wyróżnionym w nauce i zachowaniu oraz zwycięzcom konkursów.
ODZNAKĘ WZOROWEGO UCZNIA otrzymali następujący uczniowie:
Klasa I:
Oliwia Łapka, Amelia Budzisławska, Martyna Brodziak, Natalia Pajdzik, Katarzyna Skotarek, Patryk Puffi, Zuzanna Płucienniczak
Klasa II:
Julia Jędrzejak, Natalia Jaros, Wiktor Wilczyński, Konrad Kusz, Emilia Kowalska, Sonia Tomczyńska, Wiktoria Kreczyk, Weronika Parzygnat, Igor Żuchewicz
Klasa III:
Julia Rabicka, Honorata Dąbrowska, Juliusz Amelian-Kowalski.
Jak co roku odbyły się konkursy na MISTRZA matematyki, ortografii i pięknego czytania, a ich laureatami zostali:
MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA:
- Zuzanna Płucienniczak, kl.I
- Emilia Kowalska, kl. II
- Juliusz Ameljan-Kowalski, kl. III
MISTRZ ORTOGRAFII:
- Emilia Kowalska, kl. II
- Juliusz Ameljan-Kowalski, kl. III
MISTRZ MATEMATYKI:
- Natalia Pajdzik, kl. I
- Wiktor Wilczyński, kl. II
- Juliusz Ameljan-Kowalski, kl. III
Ponadto w każdej z klas zostali wyróżnieni i nagrodzeni uczniowie, którzy najpiękniej piszą oraz prowadzą zeszyty i karty pracy. MISTRZAMI PIĘKNEGO PISANIA są:
- Natalia Pajdzik, kl. I
- Natalia Jaros, kl. II
- Julia Rabicka, kl. III
Honorowy tytuł NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO UCZNIA W KLASIE wyborem uczniów otrzymały:
- Natalia Pajdzik, kl. I
- Julia Jędrzejak, kl. II
- Juliusz Ameljan-Kowalski, kl. III
Uczniowie klas I – III brali też udział w konkursach ogólnopolskich. W konkursie matematycznym pod nazwą „SOWA MATEMATYCZNA” na etapie szkolnym wyróżnili się:
- Juliusz Ameljan-Kowalski, kl. III
- Wojciech Drygalski, kl. III.
Nagrody w konkursie plastycznym „Jak dzieci i młodzież widzą pracę straży pożarnej” otrzymali:
I miejsce: Julia Jędrzejak i Julia Nowak,
II miejsce: Wiktor Wilczyński, Arkadiusz Hałasa, Weronika Parzygnat,
III miejsce: Jakub Przedwojewski, Zofia Przetacznik, Anna Kawalec,
wyróżnienia: Martyna Brodziak, Natalia Pajdzik, Igor Żuchewicz.

Wyróżnionym uczniom i ich rodzicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: Ilona Hykalik