In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3396
Zakładki : 6
Odsłon : 2576921

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W piątek, 22 listopada o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy seniorów z całej gminy na spotkanie pt. „Dlaczego chorujemy? Co zrobić aby nie chorować, doskonale się czuć, być sprawnym i cieszyć się życiem ?”. Dla chętnych będzie podstawiony bezpłatny bus. Prosimy o informacje o miejscu odbioru telefonicznie, nr: 661 172 475. 

Zajęcia poprowadzi Pani Renata Zielińska – specjalista żywienia i coach żywieniowy, naturoterapeuta, biomasażysta, instruktor metody Pilates i treningu medycznego, ekspert oczyszczania i odchudzania bez efektu jo jo, autorka warsztatów i wykładów o tematyce prozdrowotnej, zwolenniczka holistycznego podejścia do tematu zdrowia. Pani Renata od jakiegoś prowadzi cieszący się dużym powodzeniem cykl spotkań z seniorami z Jeleniej Góry na rozmaite tematy związane ze zdrowiem. Teraz czas na Janowice Wielkie. 

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Seniorze, dołącz do nas!” realizowanego przez Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości, finansowanego przez Województwo Dolnośląskie.

logotyp-umwd nowy