In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2920
Zakładki : 6
Odsłon : 2154936

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W wyborach samorządowych w dniu 21.10.2018 r. na Wójta Gminy Janowice Wielkie wybrano – na trzecią kadencję – Kamila Kowalskiego (55% głosów). Radnymi Rady Gminy na nową 5-letnią kadencję zostali wybrani: Kinga Milancej, Anna Skotarek, Jan Popławski, Krzysztof Zawadzki, Ryszard Sobolewski, Anna Puffi, Marta Kropielnicka, Bartosz Dul, Łukasz Wdowiak, Marek Kusz, Piotr Gołębski, Stanisław Tatarzyn, Piotr Lesiński, Krystyna Ignaciuk, Joanna Faber.

Dziesięciu radnych pochodzi z KWW Kamila Kowalskiego, troje z KWW Anity Pawłowicz, a dwoje z KWW Razem dla Gminy. Frekwencja była dość wysoka w porównaniu ze średnią ogólnopolską i wyniosła 53%.

- Dziękuję mieszkańcom za tak liczne wzięcie udziału w wyborach, co pokazuje, że jesteście Państwo żywo zainteresowani przyszłością naszej Gminy i rozumiecie znaczenie oddanych głosów, dziękuję za mądrą decyzję przy urnach wyborczych! – mówi Kamil Kowalski, Wójt Gminy Janowice Wielkie.
Tekst: mkam