In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2920
Zakładki : 6
Odsłon : 2154909

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

14 października, w Dniu Edukacji Narodowej życzę wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty zatrudnionym w Szkole Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz i Przedszkolu Publicznym oraz w innych placówkach oświatowych poza granicami naszej gminy, a także emerytowanym przedstawicielom Grona Pedagogicznego, którzy swoją działalność zawodową poświęcali kształceniu i wychowywaniu nowych pokoleń – satysfakcji i wyrazów uznania lokalnej społeczności. Życzę Państwu zdrowia, niegasnącego zapału w pełnieniu swojej służby,  oraz wszelkiej pomyślności.

Składam Państwu najgłębsze wyrazu szacunku za wykonywaną pracę: kształtowanie dobrych postaw u dzieci i młodzieży, przekazywanie wiedzy, krzewienie zainteresowania światem.
Pracownikom Administracji i Obsługi dziękuję, że nasze dzieci uczęszczają do bezpiecznej placówki, gdzie czują się komfortowo, ponieważ dbacie Państwo o porządek i mienie.
Niezwykła praca Was wszystkich sprawia, że coraz częściej słyszymy o sukcesach janowickiej młodzieży, zarówno na polu naukowym, jak i sportowym.
W dniu Waszego święta dziękuję za trud pracy, cierpliwość, opiekę nad kolejnymi pokoleniami życząc jednocześnie szczęścia w życiu osobistym.

Kamil Kowalski

Wójt Gminy Janowice WIelkie