In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3555
Zakładki : 6
Odsłon : 2756834

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

14 września zakończyło się głosowanie w plebiscycie Gazety Wrocławskiej ”Samorządowiec Dolnego Śląska – Oceniamy Władze” przeprowadzonego pod honorowym patronatem Cezarego Przybylskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Najwyższe, pierwsze miejsce w rankingu Wójtów zajął Kamil Kowalski, Wójt Gminy Janowice Wielkie.

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi Gazeta Wrocławska ogłosiła plebiscyt, w którym można było ocenić dokonania radnych i samorządowców, sprawujących rządy w gminach i miastach przez ostatnie cztery lata. Głosowanie odbywało się w terminie 24.08-14.09. Plebiscyt miał na celu ocenę zaangażowania i pracy ludzi związanych ze światem samorządu na rzecz lokalnych społeczności. Głosy można było oddawać na zasadzie TAK lub NIE, wyrażając tym samym poparcie lub dezaprobatę dla samorządowca. Wynikiem w głosowaniu była różnica głosów pozytywnych i negatywnych.
Wynik głosowania mówi jednoznacznie – wysiłki i starania obecnie urzędującego Wójta Gminy Janowice Wielkie zostały docenione. Kamil Kowalski otrzymał 407 głosów, pozostawiając w tyle swoich konkurentów (Wójt, który uplasował się na drugiej lokacie otrzymał 236 głosów), zajmując jednocześnie pierwsze miejsce w wojewódzkim rankingu najlepiej ocenionych włodarzy.
Laureaci konkursu zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie akcji, które odbędzie się pod koniec września we Wrocławiu, podczas którego z rąk  Cezarego Przybylskiego odbiorą wyróżnienia.


"Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy pozytywnie ocenili moje działania. Cieszą i jeszcze bardziej motywują mnie do dalszej, ciężkiej pracy wyrazy Państwa poparcia. Zaszczytem jest pełnić dla Was, Mieszkańcy Gminy Janowice Wielkie funkcję Wójta, którą sprawuję sumiennie, z najwyższym oddaniem i starannością. Wasze uznanie jest dla mnie największym wyróżnieniem i nagrodą.

Z  wyrazami szacunku

Kamil Kowalski

Wójt Gminy Janowice WIelkie

WYNIKI