In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2877
Zakładki : 6
Odsłon : 2083052

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W związku z konsultacjami społecznymi w sprawie proponowanej zmiany granicy Powiatu Jeleniogórskiego poprzez przyłączenie Gminy Wojcieszów, które rozpoczynają się od 10.08.2018 r. i będą trwały do 24.08.2018 r. uprzejmie informuję o możliwości wypełnienia ankiety w tej sprawie: ANKIETA

Osoby uprawnione do udziału w konsultacjach w zapytaniu ankietowym podają swoje dane tj.: imię i nazwisko oraz adres zamieszkania (stąd obowiązek wypełnienia klauzuli informacyjnej w załączeniu wraz z ankietą). Wypełniony formularz ankietowy można złożyć w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze, wysłać w formie elektronicznej na podany w zawiadomieniu adres email m.chabros@powiat.jeleniogorski.pl, można przesłać za pośrednictwem platformy ePUAP na skrzynkę odbiorczą Starostwa. Można także skorzystać z serwisu internetowego (w/w link).

Osoby uprawnione do udziału w konsultacjach społecznych muszą być pełnoletnimi mieszkańcami Powiatu Jeleniogórskiego. W Starostwie klauzula informacyjna jest wydrukowana na drugiej stronie ankiety, stanowi jej integralną część (jeśli chodzi o formę papierową). W serwisie, żeby przejść do samego zapytania ankietowego i go wypełnić trzeba potwierdzić fakt zapoznania się z klauzulą informacyjną (RODO).
ZAPYTANIE ANKIETOWE WRAZ Z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ