In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 2964
Zakładki : 6
Odsłon : 2200430

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Gmina pozyskała blisko 2 miliony zł na przebudowę ul. Partyzantów. Prace przygotowawcze do inwestycji ruszą we wtorek, 10 lipca, kiedy to nastąpi przekazanie placu budowy wykonawcy.

 Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznał Gminie dotację o wartości 1 983 007, 93 zł w ramach usuwania skutków klęsk powodziowych. Dzięki pozyskanym środkom na odcinku 1400 metrów ulicy Partyzantów pojawi się nowa nawierzchnia asfaltowa wraz z krawężnikami.

6 lipca w imieniu wykonawcy - konsorcjum firm: JPRD i Com-D umowę z Wójtem Gminy, Kamilem Kowalskim podpisał Prezes Zarządu, Roman Krosnowski.

Przepraszam za trudności, jakie przez pewien czas mieszkańcy ul. Partyzantów i Starych Janowic będą mieli z dojazdem, być może na krótki czas wprowadzony zostanie nawet objazd leśną drogą od drogi powiatowej do Miedzianki. Wierzę, że na efekt warto poczekać” – mówi Wójt, Kamil Kowalski.

Planowo prace remontowe mają potrwać do końca października. W sprawie wprowadzenia objazdu Mieszkańcy będą informowani na bieżąco.