In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Użytkowników : 2
Artykułów : 2826
Zakładki : 6
Odsłon : 2031519

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Uczniowie klas: I ,II i IV SP im. W. Rutkiewicz w Janowicach Wielkich pod opieką Pań: Marzeny Pikus i Joanny Faber wzięli udział w zajęciach projektowych „Przyroda janowicka w oczach dzieci”, w ramach projektu „Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej w Gminie Janowice Wielkie”.

Uczniowie uczestniczyli w różnych zajęciach: wycieczki po najbliższej okolicy, warsztaty zielarskie, zajęcia plastyczne, muzyczne, kulinarne. Podczas zajęć dzieci poznawały roślinność Rudaw Janowickich, zaprojektowały własne kalendarze na rok 2019, parzyły herbaty ziołowe, fotografowały i stworzyły własną galerię prac. Uwieńczeniem projektu jest wystawa, którą można zobaczyć w Wieży Widokowej w Radomierzu (wcześniej była ona zaprezentowana na holu szkoły). Projekt miał na celu uwrażliwienie na piękno Rudaw Janowickich i Gminy Janowice Wielkie oraz umożliwienie zdobywania w naturalnym otoczeniu praktycznych umiejętności z takich przedmiotów jak: przyroda, matematyka, język polski, plastyka, informatyka. Uczniowie podczas projektu świetnie się bawili, chętnie uczestniczyli w zajęciach praktycznych i już są gotowi do pracy w następnych projektach.
Tekst i zdjęcia: MP JF

Projekt: „Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej w Gminie Janowice Wielkie” realizowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014–2020.