In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2914
Zakładki : 6
Odsłon : 2144965

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Lgd Partnerstwo Ducha Gór serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty dotyczące opracowania oferty turystycznej przez społeczności lokalne/organizacje pozarządowe w zakresie turystyki kulturowej opartej na zasobach i tradycji.

Warsztaty odbęda się 19 czerwca (wtorek) 2018 r.,  w CAS Pogórze,przy ul Żołnierskiej 13 w Podgórzynie w godz. 13.00-18.00.
"Odpowiadając na tendencje obowiązujące aktualnie w turystyce organizujemy dla Państwa warsztaty, podczas których zajmiemy się wraz z Państwem w sposób praktyczny budowaniem nowego produktu turystycznego lub poszerzaniem już istniejącej oferty w oparciu o lokalne zasoby kulturowe, historyczne i przyrodnicze.
Efektem warsztatów będzie zaplanowanie i zrealizowanie 7-miu inicjatyw, które zostaną włączone w ofertę Festiwalu Ducha Gów 2018 r. – na te inicjatywy przewidziano dofinansowanie w wysokości 1 000 zł każdy.
Prosimy o potwierdzenie swojej obecności lub przedstawiciela na seminarium u organizatora - LGD Partnerstwo Ducha Gór: telefonicznie 75 644 21 65, mailowo na adres:sekretariat@duchgor.org lub osobiście w siedzibie LGD: Karpacz, ul. Konstytucji 3 Maja 25 do dnia 18 czerwca 2018 r. "
Pracę warsztatową poprowadzi doświadczony animator - Irena Krukowska-Szopa Prezes Fundacji, długoletni trener organizacji pozarządowych, specjalista planowania strategicznego i audytów zrównoważonego rozwoju: plany, programy, strategie. Specjalista i doradca tworzenia partnerstw na obszarach wiejskich, realizatorka m.in. projektów: WIOSKI Z POMYSŁEM - WIOSKI TEMATYCZNE JAKO IDEA EKONOMII SPOŁECZNEJ, TWÓJ GŁOS - TWOJA DECYZJA – TWOJE SOŁECTWO. INKUBATOR SOŁECKICH INICJATYW OBYWATELSKICH, PROJEKT „SOŁECKIE STRATEGIE OŻYWIENIA OBYWATELSKIEGO WSI”.
Projekt jest realizowany przez LGD Partnerstwo Ducha Gór, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.