In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 2999
Zakładki : 6
Odsłon : 2226224

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór ma zaszczyt zaprosić Państwa na:

1. Seminarium inspirujące dla lokalnych środowisk i organizacji (np. wioski tematyczne) dotyczące łączenia aktywności społecznej lokalnych społeczności z aktywnością ekonomiczną poprzez realizację prostych inicjatyw ekonomii społecznej przynoszących korzyści finansowe dla społeczności lokalnych w zakresie turystyki kulturowej opartej na zasobach i tradycji,
2. Warsztaty dotyczące opracowania oferty turystycznej przez społeczności lokalne/organizacje pozarządowe w zakresie turystyki kulturowej opartej na zasobach i tradycji.

Spotkania organizowane są w ramach operacji pn.: Włączenie społeczne poprzez realizację „Festiwalu Ducha Gór” w ramach planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018 – 2019 r.
Uczestnicy seminarium będą mieli okazję podnieść poziom swojej wiedzy w obszarze inicjatyw na obszarach wiejskich, ofert turystycznych opartych na zasobach, ekonomii społecznej.
Celem seminarium jest inspiracja do działania lokalnych społeczności.
Celem warsztatów jest wypracowanie 7-miu ofert warsztatów kulturowych lub innej oferty kulturowej, które zostaną sfinansowane w wysokości 1000 zł oraz zostaną włączone do Festiwalu Ducha Gór.
Poszczególne wydarzenia odbędą się w Centrum Aktywności Społecznej POGÓRZE w Podgórzynie, ul. Żołnierska 13 w terminach i godzinach podanych niżej:

1. Seminarium: w dniu 13 czerwca w godzinach: 13.00 – 19.00

2. Warsztaty I: w dniu 19 czerwca w godzinach: 13.00 – 18.00

3. Warsztaty II: w dniu 21 czerwca w godzinach: 13.00 – 18.00
Prosimy o potwierdzenie swojej obecności lub przedstawiciela na konferencji u organizatora - LGD Partnerstwo Ducha Gór: telefonicznie 75 644 21 65, mailowo na adres: sekretariat@duchgor.org lub osobiście w siedzibie LGD: Karpacz, ul. Konstytucji 3 Maja 25 do dnia 12 czerwca 2018 r.
Aby uczestniczyć w warsztatach oraz przygotowaniu mini-grantu należy uczestniczyć w SEMINARIUM otwierającym projekt.