In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2914
Zakładki : 6
Odsłon : 2144979

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W związku z uchwalonym przez Sejm RP w 2000 r. świętem Samorządu Terytorialnego obchodzonym 27 maja pragnę złożyć serdeczne życzenia wszystkim przyczyniającym się do propagowania idei samorządności na terenie Gminy Janowice Wielkie. Wyrazy uznania kieruję do Sołtysów, Radnych, Pracowników Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnej Biblioteki Publicznej, Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz oraz Przedszkola Publicznego.

Służba publiczna jest trudnym zadaniem, wymagającym cierpliwości i zrozumienia ludzkich potrzeb, a także szacunku i zwyczajnej sympatii do mieszkańców. Wiedzą o tym zwłaszcza pracownicy Urzędu Gminy, którym mam zaszczyt kierować, towarzyszący na co dzień naszym mieszkańcom w ich sprawach urzędowych.
Dziękując za trud, wspólną, codzienną pracę na rzecz społeczeństwa, dobre pomysły i decyzje, zaangażowanie w rozkwit naszej „Małej Ojczyzny” życzę jednocześnie wytrwałości, satysfakcji z pracy oraz tego, aby Państwa wysiłki były doceniane i zauważane przez lokalną społeczność.

Kamil Kowalski
Wójt Gminy Janowice Wielkie