In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 2964
Zakładki : 6
Odsłon : 2200481

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Każdy kto zna formułę Wings for Life World Run i zasady w nim panujące na pewno przyzna, że jest to bieg wyjątkowy. To jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Odbywa się on w 12 lokalizacjach na świecie i rozpoczyna dokładnie o tej samej godzinie.

Dzięki temu spośród wszystkich biegaczy wyłaniają się światowi zwycięzcy – kobieta i mężczyzna, którym uda się najdłużej „uciekać” przed goniącą ich metą. Bieg skierowany jest absolutnie do wszystkich, którzy chcą wspomóc działania organizacji zbierającej fundusze na badania nad rdzeniem kręgowym. 100 % wpłat z rejestracji zawodników kierowanych jest właśnie na ten cel. Wspólna idea jednoczy pełen przekrój uczestników: od laików, przez amatorów biegania, po profesjonalnych zawodników. Po raz kolejny gospodarzem polskiego wydania biegu był Poznań. Na starcie stanęło 8 tys. zawodników, a wśród nich mieszkaniec Janowic Wielkich - Paweł Sadowski. Ogólnie na świecie wystartowało 76 455 osób. Nasz zawodnik przebiegł 40 km 790 m, dzięki czemu zajął 345 miejsce w świecie, a w kategorii M 25 - 50.

Serdecznie gratulujemy!

Tekst: T.M