In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Użytkowników : 2
Artykułów : 2828
Zakładki : 6
Odsłon : 2037019

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uprzejmie informuje, że 15 maja 2018 r (wtorek) kończy się okres składania wniosków na dopłaty rolnicze na 2018 rok. Po tym terminie możliwe będzie składanie wniosków do 11.06.2018 r, ale kwota dopłat ulegnie pomniejszeniu o 1% za każdy dzień opóźnienia.
Wnioski składa się drogą elektroniczną.

W celu złożenia wniosku należy:
1. Uzyskać tzw. LOGIN i HASŁO
Sposób zalogowania się do systemu informatycznego:
Do założenia konta wystarczy

1. Wejść na stronę www.arimr.gov.pl i wybrać pole: eWniosekPlus

2. Podać trzy dane weryfikacyjne:

  •  numer identyfikacyjny producenta – „numer gospodarstwa”,
  • kwotę ostatniego przelewu otrzymanego z ARiMR, zrealizowanego w roku 2017 (w przypadku, gdy rolnik w danym dniu otrzymał więcej niż jeden przelew należy wprowadzić kwotę z największego przelewu, w przypadku braku otrzymania przelewu od ARiMR w roku 2017 należy wprowadzić wartość 0),
  • 8 ostatnich cyfr numeru rachunku bankowego wskazanego we wniosku o wpis do ewidencji producentów, ewidencji gospodarstw rolnych oraz ewidencji wniosków o przyznanie płatności.

3. Zalogować się. Program eWniosekPlus wyświetli wszystkie potrzebne dane o działkach, uprawach, wnioskowanych płatnościach itp. Należy sprawdzić czy wszystkie dane są prawidłowe.
4. Dodać brakujące działki, uprawy, płatności, itp. lub wyeliminować je, korzystając ze wskazówek i podpowiedzi programu eWniosekPlus. 
5. Jeśli wpisywanie danych w eWnioskuPlus okaże się zbyt trudne, pomocy technicznej udzielają pracownicy Ośrodka Doradztwa Rolniczego, którzy dyżurują w budynku ARiMR w Jeleniej Górze przy ul. Morcinka 33A lub przy ul Jana Pawła II 13 (parter). Dyżur trwa codziennie w dni robocze od godz. 8:00 do 15:00. 
6. Prosimy nie odkładać składania wniosków o dopłaty na koniec, aby uniknąć kolejek.