In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2868
Zakładki : 6
Odsłon : 2076100

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W niedzielę 11 marca br. w świetlicy wiejskiej w Trzcińsku mieszkańcy sołectwa spotkali się, by wspólnie świętować Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Pani Sołtys wraz z Radą Sołecką przygotowała wiele ciekawy atrakcji.

 Jako pierwsza głos zabrała p. Agata Brodziak witając wszystkich przybyłych. Następnie w imieniu własnym, jak i Wójta Gminy Janowice Wielkie, p. Kamila Kowalskiego życzenia zebranym złożył Sekretarz Gminy, p. Miłosz Kamiński. W swojej wypowiedzi pamiętał o ważnym świecie obchodzonym w tę niedzielę, a mianowicie o Dniu Sołtysa. Wręczył Pani Agacie słodki upominek życząc dalszej wytrwałości w pełnieniu tej ważnej, społecznej funkcji. W ślad za przedstawicielem Urzędu ruszyła Rada Sołecka, okazując Pani Sołtys uznanie.

W tej serdecznej atmosferze organizatorzy nie zapomnieli także o zgromadzonych mieszkańcach. Każda z Pań otrzymała kwiaty, natomiast mężczyźni drobne upominki. Pierwszą i w naszej opinii główną atrakcją spotkania był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu młodej, zdolnej mieszkanki Trzcińska, Wiktorii Chudzinskiej i jej tanecznego partnera Krzysztofa Żukowskiego. Para zatańczyła walc wiedeński i angielki, sambę, rumbę oraz jiva. Pokaz zrobił ogromne wrażenie na zebranych. Po pięknym duecie na parkiecie pojawiła się p. Monika Paterka prezentując płomienne flamenco. W świetlicy tym razem królował taniec.
Kolejną przygotowaną przez organizatorów atrakcją był pokaz kosmetyków przygotowany przy współpracy z okręgowym menedżerem sprzedaży firmy Avon, p. Damianem Sarneckim. Panie chętnie testowały i słuchały porad. Dzięki hojności p. Damiana żadna z nich nie odeszła z pustą ręką. Momentem cieszącym się zainteresowaniem było losowanie nagród ufundowanych przez:

  •  p. Monikę Prokopow – właścicielkę pracowni krawieckiej „Cuda na kiju”
  •  p. Małgorzatę Krzyżak - właścicielkę „KOKARDKI” rękodziełą
  •  p. Karolinę Kinę – włascicielke salonu kosmetycznego
  •  p. Mirosława Pluto - właściciela sklepu spożywczego
  •  p. Asię Zamojską - instruktorkę zumba fitness
  •  p. Kamila Kowalskiego - Wójta Gminy Janowice Wielkie –
  •  Firmę kosmetyczną Avon
  •  Panią Sołtys i Radę Sołecką wsi Trzcińsko

Zwieńczeniem spotkania był koncert lokalnego zespołu „Rudawianie” emanującego jak zawsze pełnią życia i dobrą energią.
Frekwencja zgromadzonych bardzo mile zaskoczyła organizatorów - na bieżąco donoszone były krzesełka, a kiedy ich zabrakło część osób z przyjemnością zajęła miejsca stojące.

Chciałam ogromnie podziękować wszystkim, którzy przyszli na nasze wydarzenie, przyjemnie było donosić krzesła, wówczas wiemy, ze nasze starania nie idą na marne. Dziękuję jeszcze raz za nagrody do loterii. Dziękuję wszystkim, którzy pamiętali o Dniu Sołtysa. Przeogromnie dziękujemy za pokaz tańca Wiktorii, Krzysztofowi i Monice, za muzyczne atrakcje zespołowi Rudawianie, a firmie AVON dziekuję za kolejny rok wspaniałej współpracy i wsparcia przy organizacji naszych sołeckich imprezach” – podsumowała Sołtys Trzcińska, Agata Brodziak.