In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 98 gości 
Użytkowników : 22
Artykułów : 2914
Zakładki : 6
Odsłon : 2145081

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W związku z bardzo częstymi zapytaniami mieszkańców naszej Gminy na temat sytuacji własnościowej dróg publicznych, a co za tym idzie odpowiedzialności za ich stan, przekazujemy w Państwa ręce mapkę, która pokazuje drogę krajową oraz wszystkie drogi powiatowe znajdujące się na terenie Gminy Janowice Wielkie. Pozostałe, nieujęte drogi i ulice w naszych sołectwach są drogami gminnymi.

Drogi Powiatowe:

  • Główna droga przez Komarno - od granic Maciejowej, koło kościoła, pętli autobusowej aż do końca drogi asfaltowej w tzw. Komarnie górnym.
  • Droga od kościoła w Komarnie do krzyżówki z drogą krajową nr 3 w Radomierzu.
  • Droga w tzw. dolnym Radomierzu od parkingu przy drodze krajowej nr 3, przez miejscowość do drogi powiatowej w kierunku Janowic Wielkich.
  • Droga od skrzyżowania z drogą krajową nr 3 w Radomierzu przez Janowice Wielkie (ul. Rudawska, most betonowy na Bobrze, ul. 1-go Maja), przez Trzcińsko, aż do przełęczy karpnickiej i dalej do Karpnik.
  • Droga przez całe Trzcińsko, od pierwszej krzyżówki, przez most na Bobrze, koło kościoła, koło krzyżówki na PKP, zboczami Tunelowej Góry aż do Wojanowa i dalej.
  • Droga od przejazdu PKP  w Janowicach Wielkich w górę do Miedzianki i dalej, jako dwie drogi do Ciechanowic i Marciszowa
  • Droga od przejazdu PKP aż na samą górę Mniszkowa.