In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Użytkowników : 2
Artykułów : 2570
Zakładki : 6
Odsłon : 1774908

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

OBWIESZCZENIE
o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o
ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego na
budowę sieci gazowej śr/c o maksymalnym ciśnieniu
roboczym MOP powyżej 10,0 kPa do 0,5 MPa włącznie, w
miejscowości Komarno, gmina Janowice Wielkie.

 


Na podstawie art. 53 ust. 1 Ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 778 z późn. zm.) zawiadamiam, że na wniosek Pana Jarosława Malinowskiego, reprezentującego Firmę Handlowo-Usługową EM-PROJEKT z siedzibą przy ul. Warszawskiej 12 58-500 Jelenia Góra występującego jako pełnomocnik Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu Zakład w Zgorzelcu z siedzibą przy ul. Fabrycznej 1 59-900 Zgorzelec, zostało wszczęte postępowanie
w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego na budowę sieci gazowej śr/c o maksymalnym ciśnieniu roboczym MOP powyżej 10,0 kPa do 0,5 MPa włącznie w miejscowości Komarno, gmina Janowice Wielkie.
Zgodnie z art. 10 § 1 Kodeksu postępowania administracyjnego, właściciele (osoby fizyczne, organy administracji państwowej, jednostki organizacyjne) działek położonych w rejonie części wsi Komarno objętej planowaną inwestycją, w ciągu 14 dni od dnia dokonania niniejszego obwieszczenia mogą zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Janowice Wielkie przy ul. Kolejowej 2, w pokoju nr 6, parter, z zakresem projektowanej inwestycji, a także zgłaszać ewentualne uwagi na piśmie.

Wójt Gminy Janowice Wielkie
/-/ Kamil Kowalski

Janowice Wielkie, dnia 9 maja 2017 r.