In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 
Użytkowników : 5
Artykułów : 2313
Zakładki : 6
Odsłon : 1462903

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

 

PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY W JANOWICACH WIELKICH
PODAJE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI, ŻE
W DNIU 28 WRZEŚNIA 2017 ROKU (CZWARTEK) o godz. 10:00
W SALI KONFERENCYJNEJ WIEŻY WIDOKOWEJ W RADOMIERZU
odbędzie się XXXI sesja Rady Gminy w Janowicach Wielkich,
której porządek obrad przedstawia się następująco:

Więcej…

Zawiadomienie

Zawiadamiam że w dniu 26 września 2017 roku (wtorek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej OSP w Janowicach Wielkich ul. Kolejowa 2a, odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Infrastruktury Komunalnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich. 


Przewodniczący Komisji Budżetu
Infrastruktury Komunalnej Rady Gminy
Janowice Wielkie 
/-/ Piotr Gołębski

OGŁOSZENIE

Urząd Gminy w Janowicach Wielkich zawiadamia, że ze względu na prace techniczno - serwisowe w dniu 21.09.2017 r. w godz: 9:00 -12:00 w Janowicach Wielkich na ul. Rudawskiej, Nadbrzeżnej,Partyzantów,Chłopskiej, Sportowej oraz w Trzcińsku wystąpi przerwa w dostawie wody.
Za utrudnienia przepraszamy.

Wójt Gminy Janowice Wielkie

/-/Kamil Kowalski

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz zaprasza na coroczny piknik rodzinny. Odbędzie się w dniu 23 września o godz. 13:00,  tym razem pod hasłem " W krainie baśni i bajek". Szczegóły na plakacie.

Zebranie Wiejskie sołectwa Janowice Wielkie odbędzie się 27 września o godz. 19:00 w świetlicy wiejskiej "Rudawy". Szczegóły w ogłoszeniu.

W ubiegłą sobotę (16.09) odbyła się VIII edycja znanego i lubianego Turnieju o Puchar Wójta, Pastora i Sołtysa. Trzech organizatorów, ale cel był wspólny - zapewnienie rywalizacji w sportowym duchu, a zarazem świetnej zabawy.

Więcej…

Cztery lata temu Sejm Rzeczypospolitej Polskiej przyjął uchwałę w sprawie ustanowienia 17 września Dniem Sybiraka. Jest on rocznicą napaści sowieckiej Rosji na Polskę. Tego dnia społeczność Polski pochyla się nad losem zesłanych na Syberię. Swoistym celem obchodów Dnia Sybiraka jest zachowanie w pamięci tragedii i tułaczego losu krajan.

Więcej…

W dniu 02.09 odbył się już III Rodzinny Piknik w Komarnie. Organizatorzy: Sołtys i Rada Sołecka Komarna, Gospodarstwo Rolne Marta i Andrzej Rudniccy, Radosław Sudomirski oraz Gmina Janowice Wielkie przygotowali dla uczestników wydarzenia całą moc atrakcji. Pomimo nienajlepszej aury frekwencja dopisała, a uczestnicy festynu świetnie się bawili, biorąc udział w różnych konkurencjach.

Więcej…

Zawiadomienie

Zawiadamiam że w dniu 13 września 2017 roku (środa) o godz. 9:00 w sali biblioteki w Szkole Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich ul. Partyzantów 4, odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Infrastruktury Komunalnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich.

Przewodniczący Komisji Budżetu
Infrastruktury Komunalnej
Rady Gminy Janowice Wielkie
/-/ Piotr Gołębski

Zebranie wiejskie w Radomierzu odbędzie się 18 września o godz. 18:00 w Wiezy Widokowej. Szczegóły w ogłoszeniu.

Zebranie wiejskie w Miedziance odbędzie się 17 września o godz.10:50 przy Kościele Parafialnym.

Więcej…

Zebranie wiejskie w Trzcińsku odbędzie się 26 września o godz. 16:00 w świetlicy w Trzcińsku.

Więcej…

Zebranie wiejskie wsi Mniszków odbedzie się 22 września o godz. 17:30. Miejsce spotkania - obok krzyża.

Więcej…

Działające na terenie gminy Janowice Wielkie Stowarzyszenie Polsko-Niemiecko-Duńskie „Rudawy” od 2002 r. współpracuje z Niemiecko-Polskim Stowarzyszeniem z Bruchhausen - Vilsen w Niemczech. W ramach współpracy partnerskiej, która nawiązana została między Stowarzyszeniami od początku istnienia prowadzona jest wymiana młodzieży.

Więcej…