In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości 
Użytkowników : 2
Artykułów : 2678
Zakładki : 6
Odsłon : 1856516

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

URZĄD GMINY JANOWICE WIELKIE INFORMUJE, ŻE W DNIACH 09-11.07.2018 r. (PONIEDZIAŁEK-ŚRODA) ODBĘDZIE SIĘ
ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH.

 DATA  REJON
 09.07.2018 r.  Janowice Wielkie, Mniszków, Miedzianka
 10.07.2018 r.  Trzcińsko, Radomierz
 11.07.2018 r.  Komarno

Więcej…

Jak co roku, w czerwcu odbyła się wycieczka sportowa do Boszkowa, koło Leszna nad jezioro Dominickie. W wycieczce uczestniczyły siatkarki i sportowcy z janowickiej szkoły, łącznie 30 osób.

Więcej…

POBIERZ

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 maja 2018 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu „Dobry start” weszły w życie przepisy dotyczące możliwości uzyskania świadczenia w związku z rozpoczęciem roku szkolnego.

Świadczenie „Dobry start” przysługuje raz w roku i wynosi 300 zł na każde dziecko uczące się w szkole podstawowej i ponadpodstawowej – bez względu na dochód.
Świadczenie będzie przysługiwać na dzieci lub osoby uczące się do ukończenia przez nie 20 roku życia, a w przypadku dzieci niepełnosprawnych do ukończenia 24 roku życia. Świadczenie przysługuje także w przypadku ukończenia 20 roku życia przez dziecko lub osobę uczącą się przed rozpoczęciem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko lub osoba ucząc się kończy 20 r.ż.

Więcej…

Urząd Gminy Janowice Wielkie zawiadamia, że ze względu na prace techniczno - serwisowe w dniu 21.06.2018 r. (czwartek) w godz. 8:30-16:00:00 w Komarnie wystąpi przerwa w dostawie wody. Za utrudnienia przepraszamy.

Wójt Gminy Janowice Wielkie
/-/ Kamil Kowalsk

W związku z pobytem mieszkanki w DPS i brakiem dalszych możliwości opieki – do wzięcia w dobre ręce pozostaje pies w typie pinczera, 8 lat, z książeczką zdrowia, zaszczepiony, łagodny. W sytuacji braku osoby chętnej – pies zostanie przekazany do schroniska. Prosimy o kontakt z Urzędem Gminy (sekretariat).

Zawiadomienie

Zawiadamiam że w dniu 21 czerwca 2018 roku (czwratek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej OSP w Janowicach Wielkich ul. Kolejowa 2a, odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Infrastruktury Komunalnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich 

Przewodniczacy Komisji Budżetu
Infrastruktury Komunalnej
Rady Gminy Janowice Wielkie
/-/ Piotr Gołębski

 

PRZEWODNICZĄCY
RADY GMINY W JANOWICACH WIELKICH
PODAJE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI, ŻE W DNIU 26 CZERWCA 2018 ROKU (WTOREK O GODZ.10:00 W SALI KONFERENCYJNEJ OSP JANOWICE WIELKIE UL. KOLEJOWA 2A ODBĘDZIE SIĘ XXXIX SESJA RADY GMINY W JANOWICACH WIELKICH, KTÓREJ PORZĄDEK OBRAD PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

Więcej…

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia inwestycji rozwojowych dla przedsiębiorców w kontekście aktualnych konkursów dla Działania 1.5.A, 1.5.B oraz wsparcie efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach w formie instrumentów zwrotnych Regionalnego Programu Operacyjnego WD 2014-2020.

Więcej…

Urząd Gminy w Janowicach Wielkich informuje, iż w dniach 22.06.2018 r. - 24.06.2018 r. (piątek - niedziela) Wieża Widokowa w Radomierzu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Tekst pierwszego projektu strategii do konsultacji zamieszczamy poniżej. Najbliższe spotkanie konsultacyjne w okolicy odbędzie się 9 lipca godz. 13.00 w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze.

Więcej…

Lgd Partnerstwo Ducha Gór serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty dotyczące opracowania oferty turystycznej przez społeczności lokalne/organizacje pozarządowe w zakresie turystyki kulturowej opartej na zasobach i tradycji.

Więcej…

Urząd Gminy Janowice Wielkie zawiadamia, że ze względu na prace techniczno - serwisowe w dniu 13.06.2018 r. (środa) w godz. 8:30-16:00:00 na ul:  Pionierskiej, Demokratów, Zamkowej wystąpi przerwa w dostawie wody. Za utrudnienia przepraszamy.

Wójt Gminy Janowice Wielkie
/-/ Kamil Kowalski

W ramach projektu OWES (Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej) dla subregionu jeleniogórskiego w  dniu 12 czerwca 2018 r. o godz. 11: 00 w Świetlicy Wiejskiej przy ul. 1 Maja 25 w Janowicach Wielkich odbędzie się spotkanie dot. istotnych zmian dla organizacji pozarządowych w kontekście RODO.Szczegóły na plakacie.