In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 198 gości 
Użytkowników : 2
Artykułów : 2576
Zakładki : 6
Odsłon : 1778521

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Dziś w Urzędzie Gminy spotkała się Gminna Komisja Urbanistyczno-Architektoniczna, która opiniuje plany miejscowe dla Mniszkowa i części Radomierza. Projekty obu dokumentów zostaną wyłożone do uwag w najbliższych miesiącach.

 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uprzejmie informuje, że 15 maja 2018 r (wtorek) kończy się okres składania wniosków na dopłaty rolnicze na 2018 rok. Po tym terminie możliwe będzie składanie wniosków do 11.06.2018 r, ale kwota dopłat ulegnie pomniejszeniu o 1% za każdy dzień opóźnienia.
Wnioski składa się drogą elektroniczną.

Więcej…

OGŁOSZENIE:

Urząd Gminy i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w dniu 2 maja 2018 r. (środa) będą nieczynne. Nieczynna będzie również kasa UG znajdująca się w punkcie bankowym Monetia w budynku Urzędu. Pracownicy UG i GOPS będą przebywać na urlopie. Przepraszamy za utrudnienia.


M. Kamiński
Sekretarz Gminy

Janowice Wielkie, dnia 23.04.2018 r.

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 1
Nazwa biura IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie
Zjawisko/stopień zagrożenia: burze z gradem/1
Obszar województwo: dolnośląskie
Ważność (cz. urz.) od godz. 14:30 dnia 23.04.2018 do godz. 20:00 dnia 23.04.2018

Więcej…

W dniu wczorajszym (19.04) we Wrocławiu Wójt Gminy Janowice Wielkie, p. Kamil Kowalski przy kontrasygnacie Skarbnika, p. Roberta Gudowskiego w obecności druha janowickiej OSP p. Szymona Lisowskiego podpisał umowę dotacji z Funduszu Sprawiedliwości na zakup wyposażenia i urządzień ratowniczych dla Ochotniczej Straży Pożarnej.

Więcej…

Zapraszamy młodszych i starszych mieszkańców w czwartek 19 kwietnia o godz. 16.00 do świetlicy „Rudawy” na wspólne przyrządzanie tradycyjnych potraw:  
1. Sakiewki orkiszowe z kiszonymi warzywami, miodem i olejem lnianym
2. Pierogi gryczane z twarogiem, soczewicą
i orzechami
Projekt jest realizowany w ramach programu „Dolnośląskie Małe Granty” Dolnośląskiej Federacji  Organizacji Pozarządowych, dofinansowany z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór informuje o ogłoszeniu konkursów w następujących zakresach:

1. Niekomercyjna infrastruktura turystyczna, rekreacyjna i kulturowa - Ogłoszenie nr 5/2018

Treść ogłoszenia

Więcej…

W marcu Szkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz po raz trzeci wzięła udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Pangea adresowanym do uczniów szkół podstawowych, uczęszczających do klas 4-7. Ideą konkursu jest rozwijanie matematycznych pasji, talentów i upowszechnianie nawyków matematycznego myślenia.

Więcej…

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 19
Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu
Zjawisko/stopień zagrożenia Intensywne opady deszczu/1
Obszar Sudety i Przedgórze Sudeckie
Ważność (cz. urz.) od godz. 08:00 dnia 16.04.2018 do godz. 24:00 dnia 16.04.2018

Więcej…

Zawiadomienie

Zawiadamiam, że w dniu 26 kwietnia 2018 roku (czwartek) o godzinie 9:00 na terenie obiektu GLKS-u Janowice Wielkie ul. Sportowa, odbędzie się Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich.
Tematy posiedzenia:

1. Ocena realizacji wydatkowania środków finansowych przeznaczonych na remont obiektu GLKS-u. 
2. Sprawy różne.


Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Rady Gminy Janowice Wielkie 
/-/ Stanisław Tatarzyn

PRZEWODNICZĄCY
RADY GMINY W JANOWICACH WIELKICH
PODAJE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI, ŻE W DNIU 19 KWIETNIA 2018 ROKU (CZWARTEK) O GODZ.10:00 W SALI KONFERENCYJNEJ OSP JANOWICE WIELKIE UL. KOLEJOWA 2A ODBĘDZIE SIĘ XXXVI SESJA RADY GMINY W JANOWICACH WIELKICH, KTÓREJ PORZĄDEK OBRAD PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

Więcej…

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy! Uruchomiliśmy nową stronę internetową, w związku z tym dotychczasowa witryna pozostanie archiwalna.
Zapraszamy na www.PrzegladPolana.pl
Znajdziecie tam aktualne informacje dotyczące Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana” oraz innych działań Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości. ZAPRASZAMY!

LGD Partnerstwo Ducha Gór w imieniu Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich zaprasza do udziału w cyklu szkoleniowym AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI ANIMATORA LGD.
Do udziału w Akademii zapraszeni są przede wszystkim przedstawiciele lokalnych grup działania, w tym rybackich, przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedstawiciele samorządów (w tym podległych im instytucji kultury) będących członkami LGD/RLGD, a także przedstawiciele innych podmiotów funkcjonujących na obszarach wiejskich i współpracujących z LGD/RLGD.

Więcej…

Wójt Gminy Janowice Wielkie ogłasza rekrutację kandydata (-ów) do realizacji umowy zlecenia na obsługę ruchu turystycznego w Gminnej Informacji Turystycznej w Wieży Widokowej w Radomierzu. Szczegóły w OGŁOSZENIU.