In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 2964
Zakładki : 6
Odsłon : 2200433

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Zawiadomienie

Zawiadamiam że w dniu 26 lutego 2019 roku (wtorek ) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej OSP w Janowicach Wielkich ul. Kolejowa 2a, odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Infrastruktury Komunalnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich.

 

Przewodniczący Komisji Budżetu
Infrastruktury Komunalnej
Rady Gminy janowice wielkie
/-/ Bartosz Dul

Przewodniczący  Rady Gminy w Janowicach Wielkich
zaprasza w dniu 28 lutego 2019 roku (czwartek) o godz. 9:00 
do sali konferencyjnej OSP w  Janowicach Wielkich 
na IV sesję Rady Gminy w Janowicach Wielkich

której porządek obrad przedstawia się następująco:

Więcej…

Z przyjemnością informujemy, że 1 marca 2019 r. o godz. 18:00 w Auli Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz przy ul. Partyzantów 4 w Janowicach Wielkich odbędzie się kolejne dobroczynne przedstawienie. W tym roku janowiccy Urzędnicy, Pracownicy GOPS, Sołtysi, Uczniowie i Nauczyciele, Radni, Mieszkańcy oraz Wójt Gminy wcielą się w znane i lubiane postacie telewizyjne. 

Więcej…

Dnia 27 lutego 2019 r. (środa) o godz. 17.00 w Świetlicy Wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich, ul. 1 Maja 25 zwołuję Zebranie Wiejskie Mieszkańców wsi Janowice Wielkie, na które serdecznie zapraszam.

Więcej…

Podczas zebrania wiejskiego, które odbyło się 15 lutego br. w świetlicy wiejskiej „Rudawy” mieszkańcy Janowic Wielkich wybrali nowego Sołtysa. Jednogłośnie został nim p. Tomasz Fijałkowski.

Więcej…

Sołtys wsi Radomierz wraz z Radą Sołecką zapraszają wszystkie Panie do udziału w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet. Szczegóły na plakacie.

 

Zapraszam wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w Zebraniu Wiejskim, które odbędzie się 25 lutego 2019 r. o godz. 18.00 w Sali Wieży Widokowej w Radomierzu.

Więcej…

W związku z tym, iż w pierwszym terminie konsultacji społecznych do Urzędu Gminy wpłynęła jedna odpowiedź ponownie zapraszamy mieszkańców sołectwa Trzcińsko do wyrażenia zdania o pomyśle wyremontowania kamiennych piwnic (działka nr 111, obręb Trzcińsko - w pobliżu świetlicy wiejskiej) i utworzeniu w nich tzw. izby pamięci – miejsca wyposażonego w tablice informacyjne przedstawiające zagadnienia historyczne, kulturalne, przyrodnicze.

Więcej…

W dniu 8 i 9 lutego przewiduje się dodatkowy odbiór odpadów zmieszanych z Komarna. Kolejny, planowy odbiór odbędzie się 13 lutego.

Gmina Janowice Wielkie zbiera informacje o potrzebach mieszkańców zainteresowanych udziałem w programie dofinansowania wymiany źródeł ciepła na przyjazne środowisku. Ankieta służy ustaleniu liczby zainteresowanych oraz ich oczekiwań.

Więcej…

29.01 - "Opowieść o bobrach" - quiz - Impreza przygotowana wspólnie ze świetlicą

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2019 r. weszła w życie istotna zmiana w ustawie z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz. U. z 2017 r. poz. 1832, z późn. zm.). Od tego dnia o przyznanie Karty Dużej Rodziny będą mogli ubiegać się nie tylko członkowie rodzin, w których w chwili składania wniosku co najmniej troje dzieci spełnia warunki ustawy, ale również rodzice i małżonkowie rodziców, którzy mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci, bez względu na wiek tych dzieci w chwili składania wniosku.

Więcej…

Gminna Biblioteka Publiczna w Janowicach Wielkich zaprasza dzieci do udziału w zajęciach podczas ferii zimowych w dniach 29.01; 01.02; 05.02; 08.02. w godzinach od 13:00 -14:00.

Więcej…

Pracownik bibliotek w Komarnie i Radomierzu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach plastycznych organizowanych w czasie ferii zimowych w godz. 12:00-15:00 .

Więcej…