In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 
Użytkowników : 5
Artykułów : 2172
Zakładki : 6
Odsłon : 1330916

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W nocy z 24 na 25 maja ok. godz 3:55 w nocy w Mniszkowie doszło do kradzieży jednej z kamer monitorujących miejscowość. Zainstalowana była w górnej części miejscowości. Obraz zapisany przez rejestrator kamery pozwala snuć podejrzenia co do całego zajścia.

Więcej…

Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Trzcińsko serdecznie zapraszają na spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty, które odbędzie się 26 maja o godz. 18:00. Szegóły na plakacie.

LGD Partnerstwo Ducha Gór zaprasza na spotkania zaplanowane w Gminie Janowice Wielkie w ramach realizacji projektu Gminne Rady Seniorów w Powiecie Jeleniogórskim. Spotkania odbędą się w Świetlicy wiejskiej "Rudawy" w Janowicach Wielkich przy. ul. 1 Maja 25.

Więcej…

LGD Partnerstwo Ducha Gór zaprasza na spotkania informacyjne dla przedsiębiorców, które zostały zaplanowane na początku czerwca 2017r. Podczas spotkań zostaną podane szczegóły dotyczące warunków udzielenia wsparcia oraz lokalnych kryteriów.

Więcej…

BLB Western Horses oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniu 27.05.17 r. (sobota), do Komarna k.Jeleniej Góry na BLB Extreme Trail Day.

Więcej…

Sołectwo Janowice Wielkie zwraca się z uprzejmą prosbą do mieszkańcow Gminy o wsparcie organizowanego w przyszłą sobotę "Dnia Dziecka" w formie upieczenia ciast, które osłodzą dzieciom czas zabawy. Przypominamy, że wydarzenie rozpocznie się w Parku "Zielona Dolina" o godz. 11.30.
Mieszkańcy chcący upiec ciasta proszeni są o kontakt z p. Sylwestrem Szkaradkiem, tel.: 509 132 436.

W piątek 19.05.2017 r. ponownie zamontowany został Krzyż Osadników w miejscowości Trzcińsko. Drewnianą konstrukcja krzyża została wykonana przez zakład stolarski z miejscowości Maciejowa, natomiast renowacją figury Jezusa Ukrzyżowanego zajął się p. Józef Baraniecki. 

Więcej…

W ostatnią sobotę maja o godz. 11:30 w Parku "Zielona Dolina" odbędzie się corocznie organizowane święto najmłodszych - Dzień Dziecka. Czekają liczne atrakcje. Szczegóły na plakacie.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dnia 25 kwietnia 2017 r. w Przedszkolu Publicznym w Janowicach Wielkich odbył się I etap konkursu recytatorskiego pod hasłem „Z Brzechwą Weselej”. W zmaganiach wzięło udział 29 uczestników, którzy byli oceniani pod względem doboru tekstu i jego pamięciowego opanowania, dykcji, jak również interpretacji wybranego utworu.

Więcej…

OBWIESZCZENIE
o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o
ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego na
budowę sieci gazowej śr/c o maksymalnym ciśnieniu
roboczym MOP powyżej 10,0 kPa do 0,5 MPa włącznie, w
miejscowości Komarno, gmina Janowice Wielkie.

Więcej…

Zawiadomienie

zawiadamiam, że w dniu 16 maja 2017 roku (wtorek) o godz. 9:00  w sali numer 15 Urzędu Gminy Janowice Wielkie, ul. Kolejowa 2 odbędzie się Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich.


Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Rady Gminy Janowice Wielkie 
/-/ Stanisław Tatarzyn

Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu

Obszar: Województwo dolnośląskie

Prognoza na I dobę

Ważność: od godz. 07:30 dnia 09.05.2017
do godz. 07:30 dnia 10.05.2017
Zjawisko/Stopień zagrożenia: Przymrozki/1

Więcej…

W konsultacjach dotyczących wyłonienia nazwy dla działki drogowej nr 436 w Komarnie wzięła udział tylko 1 osoba. Zgłoszona propozycja – ul. Leśna – odnosi się do warunków topograficznych. Pomysłodawczyni, pani M. Owsianik zauważa, że jest to zresztą droga prowadząca do lasu.

Więcej…

W związku z rozwojem sportu strzeleckiego w Polsce, mieszkaniec naszej gminy p. Przemysław Woźniak zaprasza osoby chcące zapoznać się ze strzelectwem sportowym i ofertą okolicznych klubów strzeleckich na spotkanie informacyjne w piątek 19 maja o godz. 17-ej do świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich.

Więcej…