In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 
Użytkowników : 26
Artykułów : 3272
Zakładki : 6
Odsłon : 2473611

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

ziemniak

Dzień Edukacji Narodowej jest dniem szczególnym dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Praca nauczyciela od zawsze pełniła niezwykle ważną funkcję w edukacji i wychowaniu, jednak w dzisiejszych czasach nabiera ona wyjątkowego znaczenia.

Więcej…

Dnia 10 października br. Wójt ogłosił I nabór na dofinansowanie przez Gminę wymiany kotłów lub pieców w lokalach mieszkalnych na instalacje przyjazne środowisku. Program wynikający z uchwały Rady Gminy ma charakter wieloletni (będą ogłaszane kolejne nabory) i ma na celu zachęcić właścicieli do wymiany ogrzewania, które z kolei poprawi stan powietrza atmosferycznego w gminie, poprzez zmniejszenie emisji szkodliwych pyłów i gazów.

Więcej…

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich mieszczącym się przy ul. Kolejowej 2A, 58-520 Janowice Wielkie.
OGŁOSZENIE

W niedzielę 13 października w całym kraju odbywają się wybory do Sejmu i Senatu. Lokale wyborcze będą czynne w godz. 7-21. W Gminie Janowice Wielkie przewidziano 5 obwodów glosowania, w tym 1 tzw. odrębny dla pacjentów szpitala w Janowicach Wielkich.

Więcej…

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich już po raz kolejny wzięli udział w akcji sprzątania szlaków turystycznych w Rudawach Janowickich. Akcja organizowana była z okazji Dni Sprzątania Świata oraz współpracy szkoły z organizacjami dbającymi o środowisko.

Więcej…

We wrześniu powstał plac zabaw w Radomierzu. Jego utworzenie było możliwe dzięki środkom z gminnego programu profilaktyki i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, narkomanii i przemocy w rodzinie przyznanym przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na wniosek byłego Sołtysa, p. Krzysztofa Zawadzkiego.

Więcej…

gry planszowe

ZOBACZ

piknik

Gdyby parę lat temu ktoś powiedział, że zamieszkana przez kilkudziesięciu mieszkańców, zapomniana dla świata Miedzianka, stanie się na kilka dni w roku stolicą reportażu, zostałby uznany za szaleńca. A jednak niemożliwe stało się faktem. W tym roku już po raz trzeci, w przedostatni weekend sierpnia, spotkali się w Miedziance miłośnicy reportażu. 

Więcej…

Dziewięć udanych edycji Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana” to wystarczający sprawdzian dla sensu tworzenia niekomercyjnej, kameralnej imprezy w klimatach Krainy Łagodności. Pierwsze edycje imprezy tworzyła Fundacja Przystanek Dobrych Myśli, później organizację przejęło Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości.

Więcej…

W związku z rezygnacją sołtysa Trzcińska z pełnienia funkcji, mieszkańcy Trzcińska proszeni są o wpłaty należnego podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego poprzez przelew bankowy albo w kasie Urzędu Gminy na podany w decyzji podatkowej numer rachunku bankowego.

Więcej…

OGŁOSZENIE

Dnia 23 września 2019 r. o godz. 17.00 w Świetlicy Wiejskiej w Trzcińsku nr 71 zwołuję Zebranie Wiejskie Mieszkańców wsi Trzcińsko, na które serdecznie zapraszam.

Porządek Zebrania Wiejskiego:
1.Otwarcie Zebrania, stwierdzenie quorum.
2. Podział Funduszu Sołeckiego na 2020 r.
3. Zamknięcie Zebrania.

Ogłoszenie umieszcza się: na tablicach ogłoszeń na terenie sołectwa, w Urzędzie Gminy, na stronie inter-netowej www.janowicewielkie.eu.

Janowice Wielkie, dnia 16.09.2019 r.

Przewodnicząca Rady Sołeckiej
/-/ Hanna Pisarska-Rogowska