In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W sobotę, 24 czerwca, w dzień imienin Jana – założyciela wsi, która pełni funkcję siedziby gminy licznie zebrali się mieszkańcy 6 sołectw, aby jak co roku uczestniczyć w Święcie Gminy tzw. ”Janowiankach”. Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia był wianek – element przewijający się w każdym zorganizowanym konkursie.

Więcej…

Na brak atrakcji nie mogli narzekać Ci, którzy pojawili się na imprezie „Janowianki” – Święcie Gminy Janowice Wielkie, które w minioną sobotę, 18 czerwca, odbyło się na terenie Pałacyku Trzcińsko. Po uroczystym przemarszu Korowodu Świętojańskiego, oficjalnego otwarcia festynu dokonał Wójt Gminy Janowice Wielkie, pan Kamil Kowalski. Później rozpoczęły się występy sceniczne dzieci z Zespołu szkół w Janowicach Wielkich, zespołów śpiewaczych „Rudawianie” i „Różanka”.

Więcej…

Wójt Gminy Janowice Wielkie ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców w dniu 30 czerwca na Święto Gminy Janowice Wielkie "JANOWIANKI 2012" które odbędą się na terenie Pałacyku Trzcińsko.

Więcej…

W dniu 30 czerwca 2012 roku na terenie Pałacyku Trzcińsko miało miejsce święto Gminy Janowice Wielkie – Janowianki 2012. Impreza miała charakter sportowo – rekreacyjny, tak więc mieszkaniec naszej gminy, duży czy mały, znalazł coś dla siebie.

Więcej…

Więcej artykułów…